Mescaleros MC Party

W pierwszy weekend czerwca odbył się IX zlot Mescaleros MC Party. Już w czwartek na teren Ośrodka Szkolenia Sportowego w Brzedni pojawili się pierwsi zlotowicze. Organizatorem tego spotkania był klub motocyklowy Mescaleros MC Poland.

Do Brzedni przyjechali motocykliści z Niemiec, Hiszpanii, Danii oraz Islandii. Stawiła się też liczna gości z Polski.

Grupa kaskaderska Apolinarski Group wykonała wspaniały pokaz obfitujący w elementy kaskaderskie, takie jak dżygitówka, jousting, upadki oraz pokazy z ogniem. Grupa daje liczne pokazy w całej Polsce. Bierze udział w rekonstrukcjach znanych bitew (między innymi bitwy pod Grunwaldem, Bitwy Warszawskiej). Angażowana jest do nagrywania scen kaskaderskich w znanych produkcjach filmowych, np w filmie Jerzego Hofmana ,,Bitwa Warszawska 1920’’.

Pokazy tańca z ogniem w wykonaniu Ardendo to esencja klasycznego fireshow. Zobaczyliśmy płonące wzory, kolorowe mgły, ogniste wybuchy, iskry i iskierki. Przede wszystkim efektowny taniec i żonglerkę. 

Dzięki zlotowiczom zebrano 3891 zł i 97 euro dla chorej Zuzi, która walczy z ciężką chorobą SMA.

Oczywiście nie byłoby zlotu bez muzyki. Wystąpiły Alcoholica, Heavyweight, Simply Flow, Fame, Mocne Lajty, Chwilostan i wiele innych.

– W imieniu całego klubu dziękuję za to że byliście z nami i tworzyliście ten niesamowity klimat – mówi Mateusz Żak, prezydent klubu. – Szczególe podziękowania dla wszystkich zespołów za mega koncerty, grupie Apolinarski za piękny pokaz konny, a dziewczynom z Ardendo za niesamowity pokaz ognia. Dziękujemy akustykom za profesjonalne nagłośnienie i światło a właścicielom ośrodka w Brzedni za udostępnienie terenu.

PS. Redakcja Motofani dziękuje Marcie za udostępnienie wspaniałych fotek.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments