Rajd motocykli w Górze

14 maja 2022 r. odbył się I Rajd Motocykli Zabytkowych i Piknik Strzelecki. Imprezę otworzył w imieniu Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz Marek Balowski Skarbnik Miasta i Gminy Góra. Organizatorem spotkania był klub motocyklowy Black Ravens MC Poland

Na Strzelnicę Sportową przyjechało około 80 motocyklistów. Do udziału w rajdzie stanęło 26 zawodników na motocyklach zabytkowych jak też współczesnych. 

I miejsce i Puchar Burmistrza Góry otrzymał Janusz Radoła na motocyklu Puch 250, II miejsce zajął Tomasz Panek na motocyklu Indian Chief, na III miejscu uplasował się Marcin Staszyk dosiadający M-72. Była także nagroda publiczności za najlepiej prezentujący się motocykl, którą otrzymał Paweł Zabłocki, właściciel MotoGuzzi Astore 500. Nie ominęlismy także innych posiadaczy zabytkowych maszyn, którzy otrzymali również nagrody pocieszenia. 

Wśród maszyn zabytkowych znalazły się prawdziwe perełki jak Puch 250 z roku 1935. Indian Chief 1200 z roku 1948 czy też MotoGuzzi Astore 500 rocznik 1952 i M-72 z roku 1948. Były też maszyny dawnego PRL-u jak Junak z oryginalnym koszem, WSK, CZ, czy też Simson. 

Równolegle z rajdem trwały zawody strzeleckie, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Impreza zakończyła się wspólnym ogniskiem.

Klub motocyklowy Black Ravens MC Poland pragnie serdecznie podziękować Burmistrz Irenie Krzyszkiewicz za objęcie patronatem honorowym imprezy i wsparcie w jej organizacji oraz współorganizatorom: Klubowi Strzeleckiemu ,,Cel’’ Góra i Akademi Mażoretek MARI MAR.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments