Razem dla Oliwiera

Poznański klub motocyklowy TUR MC Poland zorganizował 14 maja 2022 roku spotkanie integracyjne z mieszkańcami pobliskiego osiedla. Jednak punktem najważniejszym była pomoc dla chorego Oliwiera.Oliwier Pawłowski (12 lat) urodził się z okrutną diagnozą Dystrofia Mięśniowa Duchene’a (całkowity zanik mięśni szkieletowych). Do niedawna Oliwier poruszał się samodzielnie, lecz choroba zaczęła postępować. W tej chwili potrzebuje ciągłej rehabilitacji, neurohabilitacji, suplementów diety i zabiegów operacyjnych.

– Bardzo chcieliśmy pomóc Oliwierowi i jego rodzicom w tej trudnej dla nich walce – mówi Jacek Piątkowski, prezydent TUR MC Poland. – Myślę, że się udało – dodaje.

Odbyła się również licytacja różnych przedmiotów. Jednym z nich był ręcznie wykonany przez Irka z klubu motocyklowego Lech 1929 MC Poland model motocykla na desce. Organizatorzy zadbali o gastronomię dla uczestników czyli wspaniała grochówka z wkładką, dania z grilla, zimne i ciepłe napoje. Zagrały też kapele rockowe Cisza, Splin oraz ADN.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments