Masahuku – 10 lat

3 sierpnia 2022 roku w miejscowości Górzno nad jeziorem Górznickim odbyła się uroczystość dziesięciolecia klubu motocyklowego Masahuku MC Poland.

Przyjechali motocykliści z różnych stron Wielkopolski. Gospodarze zapewnili przybyłym gościom dobrą gastonomię, zimne ,,złociste’’ napoje a dla najmłodszych plac zabaw. Do tej biesiady zagrał zespół ,,Cisza’’.

Oto historia klubu motocyklowego Masahuku MC Poland.

Zaczęło się jak w większości przypadków tego typu od starych motocykli i grupki znajomych, których łączyła wspólna pasja. W 2000 r. padła propozycja stworzenia czegoś więcej, czegoś co jednoczyło by nas i mobilizowało do dalszego działania. Klub motocyklowy to było coś, na miarę naszych marzeń. Gówna siłą napędową całego towarzystwa był Marcin pseudo „Kamila” i to właśnie on stworzył nazwę „MASAHUKU” dla klubu, który już niebawem miał umrzeć wraz z człowiekiem, który to wszystko zapoczątkował. 
W 2001 roku „Kamila” odchodzi od nas do lepszego świata, a wraz z nim marzenia o zgranej ekipie, tworzącej klub motocyklowy. Dopiero w 2007 r. doszło do spotkania „first 4” i od tego momentu rozpoczęła się niełatwa i mozolna realizacja starych marzeń. Nowi ludzie, nowe pomysły. Budowa „Club House”. Tak zleciało kilka lat i wreszcie padła decyzja o stworzeniu barw.
Pod koniec 2011 r. projekt został ukończony, a rok 2012 odtworzył przed nami nowe możliwości. Zostaliśmy obdarzeniu zaufaniem przez Gremium MC Poznań, które to 22 sierpnia 2012 roku, nadało nam status MC i od tej pory podążamy drogą Black&White.
MHMC

PS. Z tego miejsca organizatorzy serdecznie dziękują przybyłym klubom motocyklowym, motocyklistom niezrzeszonym, przyjaciołom i wszystkim którzy poświęcili ten dzień w świętowaniu naszej 10 rocznicy. Do zobaczenia na trasie.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zombie
Zombie
1 rok temu

The best !!!