Pozytywnie zakręceni

XXVI Festiwal Rock Blues & Motocykle ‘2022 odbywający się w dniach 7-9 lipca w Łagowie mamy już za sobą. Organizatorem tego spotkania był klub motocyklowy Nine Six MC Poland.
Łagów stał się w tych dniach polską stolicą motocyklową. Już w czwartek można było się zakwaterować. Organizatorzy już w tym dniu zagwarantowali dobrą muzykę oraz wiele konkursów sprawnościowych. 
Piątek i sobota to również wiele atrakcji. Jednym z kluczowych punktów imprezy była parada motocyklowa, która odbyła się w sobotę. Niesamowici, pozytywnie zakręceni motocykliści na swych wspaniałych maszynach w eskorcie policji przejechali parę kilometrów by ogłosić, że my w tych dniach w mieście ,,żądzimy’’.
Zlot to mnóstwo ciekawych konkursów i nagród. Co roku wśród uczestników spotkania, którzy kupili bilet był losowany motocykl. W tym roku główna nagroda to Suzuki SV650.
W czasie tej imprezy Łagów zawsze jest zatłoczony. Trwający festiwal do gratka dla miłośników motocykli i turystów, którzy odpoczywają w tym urokliwym mieście.
Festiwal Rock Blues i Motocykle organizowany jest co roku na początku lipca przez klub motocyklowy Nine Six MC Poland. To festwial, który trzeba zobaczyć na własne oczy. Trzy dni doskonałej zabawy w rytmie rocka, blueasa i motocykli to znak rozpoznawczy wielkiego motoryzacyjnego święta w Łagowie.
Organizatorzy z tego miejsca zapraszają już motocyklistów za rok w podobnym terminie.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Richi
Richi
1 rok temu

Do was już jeżdżę od 15 lat i zawsze jest mega i klub 96 MC zawsze staje na wysokości zadania.Foty dokładajcie chętnie die ogląda.Dziekuje Nine Six za te lata Respekt.Richi HD Gorzów