Zjechali się na grilla

W sobotę 27 sierpnia 2022 roku w Nakle nad Notecią na terenie muzeum „Garaż PRL-u” odbył się grill zrzeszający miłośników motoryzacji.
Impreza rozpoczęła się o godz. 14.30 na parkingu Park and Ride. Stamtąd motocykliści ruszyli w kierunku muzeum Garażu PRL-u.

Na miejscu można było zobaczyć różnorodne motoryzacyjne perełki. Samochody, motocykle, motorowery, a nawet… wózek do przewożenia paczek. Podczas całej imprezy przygrywała muzyka rockowa w wykonaniu zespołu Megger Band.

Przybyli chętnie zwiedzali muzeum, które posiada coraz więcej eksponatów z minionych czasów. Podczas spotkania sporo przedmiotów trafiło do muzeum przekazanych przez uczestników spotkania.

Najważniejszym wydarzeniem tej imprezy było nagrodzenie najlepszych i najciekawszych pojazdów. Całość była dzielona na 3 kategorie:
Kategoria: motor spotkania: 1. SHL M11 – Dawid, 2. WSK – Paweł, 3. MZ 251E – Darek.
Kategoria: auto spotkania: 1. Mercedes – Irek, 2. Fiat 124 SPORT – Ania, 3. Syrena 105L – Artur.
Kategoria: pojazd spotkania: 1. Alba – Eugeniusz, 2. Jelcz ogórek – Artur, 3. Komar 2351 – Marcin.

Nagroda specjalna została ufundowana przez gazetę motocyklową Motofani dla najstarszego motocykla, którą otrzymał Eugeniusz Belek z Brzeźna za Albę, która również otrzymała pierwsze miejsce za pojazd spotkania.

Organizatorem tego zlotu była sekcja motocyklowa KŻR-LOK „Nadnoteckie Sokoły” z jej prezesem Grzegorzem Trudzińskim, jednocześnie właścicielem prywatnego muzeum Garaż PRL-u w Nakle nad Notecią.

– Było super – mówi prezes Grzegorz Trudzinski. – Dziękuję bardzo wszystkim za przybycie, super nastrój i uśmiechy na twarzy. Dziękuję również za dostarczone eksponaty do muzeum – dodaje.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaromir
Jaromir
1 rok temu

Super impreza. Historia z teraźniejszością…