To już dwudziesty siódmy zlot

W dniach 6-9 lipca 2023 roku klub motocyklowy Nine Six MC Poland zorganizował zlot w Łagowie Lubuskim. Polska Daytona, bo tak można nazwać tę motocyklową imprezę, odbyła się po raz 27.
W tym roku zmieniło się miejsce imprezy. Nowym miejscem był plac bezpośrednio przy jeziorze tuż przy wjeździe do Łagowa. W sobotę tradycyjnie odbyła się parada motocyklowa. Setki  motocykli przejechało uliczkami tego urokliwego miasteczka.
– Frekwencja dopisała. Przyjechało na zlot około sześciu tysięcy motocyklistów – mówi z Piotr Łozowicki, organizator Festiwalu Rock Blues i Motocykle. – Jak co roku mamy gości ze Skandynawii, Duńczyków, Norwegów, sporo gości z Niemiec z Austrii – dodaje.
Jak festiwal to dobra muzyka. Podczas tegorocznego zlotu bawiły gości kapele: Krusher, Queen Margot, Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, Róże Europy oraz Sztywny Pal Azji.
Zlot organizowany jest co roku na początku lipca przez klub Nine Six MC Poland. Ogromna ilość uczestników, wyjątkowa atmosfera, ale także atrakcje, jakie towarzyszą wydarzeniu to impreza, którą trzeba zobaczyć na własne oczy.  
Szacuje się, że tegoroczny motocyklowy zlot mógł gościć nawet 20 tysięcy osób. Trzy dni doskonałej zabawy oraz wspaniałe nagrody do wygrania to znak rozpoznawczy wielkiego motoryzacyjnego święta. W tym roku główną nagrodą była Yamaha MT07 oraz skuter Barton Scalpel.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments